برگزاری نشست کاربردهای صنعتی نانو در صنعت برق و الکترونیک

برگزاری نشست کاربردهای صنعتی نانو در صنعت برق و الکترونیک


نانو و صنعت برق و الکترونیک: نشست کاربردهای صنعتی نانو در صنعت برق و الکترونیک در شهرک صنعتی برق و الکترونیک خمینی شهر اصفهان برگزار شد.

در هفته پانزدهم از برگزاری سلسله نشست های صنعتی معرفی فرصت ها و کاربردهای صنعتی فناوری نانو در قالب طرح «هر هفته، یک شهرک صنعتی»، که با همکاری بخش ترویج صنعتی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و فن بازار استان اصفهان در حال اجرا است، در روز چهارشنبه ۵ آبان ماه ۱۴۰۰، شرکت های مستقر در شهرک صنعتی برق و الکترونیک خمینی شهر اصفهان با کاربردها و فرصت های صنعتی فناوری نانو در صنعت برق و الکترونیک آشنا شدند. این نشست با حضور بیش از 13 تن از مدیران واحدهای فعال مستقر در شهرک صنعتی برق و الکترونیک خمینی شهر اصفهان ، بصورت وبینار و در بستر اسکای روم برگزار شد.
در این رشته نشست به ارائه مطالب زیر پرداخته شد:

  • آشنایی با فناوری نانو و مزایای کاربردی آن در صنعت برق و الکترونیک
  • معرفی حمایت‌های تشویقی مالی بلاعوض از شرکت های صنعتی استفاده کننده از فناوری های نوین
  • نحوه دانش‌بنیان شدن شرکت‌های صنعتی از طریق دریافت فناوری
  • مشاوره رفع چالش های فناوری موجود در صنعت برق و الکترونیک

دریافت تقاضاها و نیازهای صنعتی قابل حل با فناوری نانو در جهت کمک به ارتقای فناوری، رفع چالش های موجود در خط تولید در واحدهای صنعتی، کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت محصولات تولیدی و شناسایی واحدهای صنعتی مستعد برای دانش‌بنیان شدن، از دیگر اهداف برگزاری اجرای این برنامه و برپایی نشست‌های صنعتی در شهرک‌های صنعتی است.
در بخش آخر این نشست، شش تقاضای صنعتی در حوزه برق و الکترونیک از شرکت های حاضر در جلسه دریافت شد که اقدامات لازم جهت پیگیری این تقاضاها از سوی مجری این برنامه (شرکت فناوری های پیشرفته آسیا) در حال اجرا می باشد.
حضور در این برنامه برای مدیران، نمایندگان شرکتها و واحدهای صنعتی، رایگان بوده و ثبت نام از طریق مراجعه به نشانی nanoseminar.ir امکان پذیر است. مدیران و فعالان صنعتی علاقمند به همکاری در این برنامه، می‌توانند ضمن مکاتبه با رایانامه IPS@nano.ir، و یا تماس با فن بازار استان اصفهان و شماره های ۰۹۳۰۱۰۰۲۲۷۰ و ۰۹۳۰۱۰۰۲۲۸۰ و ۰۹۳۰۱۰۰۲۲۹۰، نسبت به چگونگی اجرای این برنامه در شهرک صنعتی خود کسب اطلاع و اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *