بازدید معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس و دبیر شبکه فن بازار ملی ایران از شهرک سلامت اصفهان

بازدید معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس و دبیر شبکه فن بازار ملی ایران از شهرک سلامت اصفهان

مجموعه شهرک سلامت اصفهان با رعایت تمامی پروتکل ها و استانداردهای سازمان های اعتباربخشی جهانی با زیر بنایی بیش از سیصد هزار متر مربع در محدوده شهرداری منطقه 10 اصفهان ایجاد گردیده تا تعهد انسان به خالق را به سرانجام برساند.

این مجموعه هم راستا با سیاست های کلان کشور اعم از برنامه چهارم و پنجم توسعه جهت ارتقاء سلامت و اصلاح شاخص های کلان سلامت کشور همسو با برنامه های هزاره سوم سازمان ملل است که در سال 2000 تدوین و به دولتها ابلاغ گردیده، توسط بخش خصوصی در سال 91 شروع و در سال 96 فاز اول آن به بهره برداری رسیده است که با تکمیل بیمارستان با افق تعمیم و گسترش اِلمان های شهر هوشمند در زمینه های بهداشتی و درمانی فعالیت نمایند.

مکان یابی این مجموعه با چشم اندازی زیبا علاوه بر کاهش زمان سفرهای درون شهری ، موجب کاهش ترافیک و معضلات زیست محیطی مرتبط در هسته مرکزی شهر شده است.

طراحی مجموعه از اصول معماری شفابخش نشآت گرفته بطوری که با ایجاد چند “باغ در بام” و اجرای فضای سبز آن بصورت باغ های شفابخش در طبقات و همچنین استفاده از نور طبیعی بعنوان یک عامل غیر مستقیم در درمان ، صلح ، اطمینان و امید به بهبودی را برای بیماران و مراجعه کنندگان به همراه دارد. 

جناب آقای مجتبی جباری پور، معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس و جناب آقای محمد صالح خالقی، دبیر شبکه فن بازار ملی ایران از شهرک سلامت اصفهان بازدید داشتند و در پایان این بازدید  آقای مجتبی جباری پور، معاون توسعه نو آوری پارک پردیس در صاحبه با خبرنگاران گفت: خدارو شاکر هستم که اینچنین مجموعه ای توسط انسان های خیر اندیش ایجاد شده است و این مجموعه سلامتی، انسان محور است و مشکلات و دغدغه های بیمار را در همه ابعاد جسمی و روانی در نظر می گیرد.

لینک فیلم بازدید: https://aparat.com/v/vxQjJ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *